Arge Teşvikleri İstanbul Fiyatları

Uygun Arge Danışmanlığı Ücretleri ile Hedeflerinizi Ertelemeyin!

Arge teşviki proje geliştirmek isteyen firmalar, üniversiteler, kurum ve kuruluşlar tarafından yeterli finansal imkanlara sahip olunamadığında devletin belli kurumlarına başvurularak alınan bir destek programıdır. TÜBİTAK, AB fonu ve KOSGEB gibi kurumlar arge faaliyetlerine belirli ölçülerde destek vererek projelerin gelişmesine yardımcı oluyorlar. Bir fikriniz var ve bunu projelendirmek istiyorsanız sektördeki 20 yıllık tecrübemizle birlikte size proje yazımı yapabiliriz. Arge teşviki almak için ihtiyaç duyduğunuz desteği profesyonel olarak sağlayabiliriz.

Arge merkezi kurulumu ve girişimcilik projelerine destek veren kurumların hepsi başvuru sürecinde farklı bilgi ve belge istiyor. Tecrübeli ve uzman danışmanlarımızla bu karmaşık süreçleri kolaylaştırıp arge projesi teşvikleri için yapacağınız başvuruların başarılı olmasına yardımcı oluyoruz. Detaylı bir incelemenin ardından size farklı hizmetler için arge danışmanlığı ücretleri teklif edip ve bunlara ilişkin bir fiyat belirliyoruz.

Ekonomik Arge Teşvikleri İstanbul Fiyatları ve Ücretsiz Ön Bilgilendirme

arge teşvikleri için uzman ekibimiz yanınızda

ARGE Maliyesi Ücreti

Sektördeki 20 yıllık tecrübemiz ile tüm süreçlerinizi başarıyla yönetebilir, arge sürecinin tüm adımlarında yanınızda olabiliriz. Arge maliyesi konusundaki tecrübemiz ile birlikte, 5746 sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi kanunu kapsamında yürütülmesi gereken tüm işlemler konusunda destek oluruz. Arge maliyesi destek sürecinde sizlere faaliyetlerinizin doğru şekilde projelendirilmesi, izlenmesi ve denetlenmesi sürecini yöneterek sizlere profesyonel destek veriyoruz. Her projenin kapsamına göre sizler için en doğru ARGE maliyesi ücreti belirlenerek firmamız tarafından sizlere destek sağlanır.

Arge Desteği

Firmanızın faaliyet gösterdiği sektöre bağlı olarak pek çok farklı Arge desteği ve teşviki bulunmaktadır. Almak istediğiniz desteklerden en uygun şekilde yararlanabilmeniz için iş planınızın yapılması, başvuruların yapılması ve ziyaretlerin koordinasyonu gibi tüm hizmetleri proje boyunca sizlere veriyoruz. Arge teşvikleri konusunda profesyonel ekibimiz ile arge desteği sürecinizin başından sonuna kadar sizlerin yanındayız. Tüm süreç boyunca raporlamaları titizlikle yaparak sizlere sunarız. Projeniz ile ilgili arge desteği fiyat bilgisi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

arge teşvik projelerinizi dinliyoruz

ARGE Teşvikleri Alan Müşterilerimizin Yorumları Müşterilerimizin Görüşleri Firmamız İçin En Önemli Referans Kaynağı

Proje fikrimi paylaştığım andan arge teşviğini başarıyla alana kadarki tüm süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Sayenizde evrak işlerine ayıracağım zamanı projemi detaylandırmaya ve sunmaya harcadım.

Ertan Aras ARGE Raporu

Arge Teşvikleri İstanbul Fiyatları İçin Bizimle İletişime Geçin Ücretsiz Ön Bilgilendirme İmkanından Yararlanın

birlikte proje tasarlayalım

Teşvik Veren Kurumlar KOSGEB, TÜBİTAK, Avrupa Birliği ve diğer Ar-Ge teşvik başvurularında profesyonel destek sağlıyoruz.

Kampanyalarımızdan Haberdar Olmak ve Ücretsiz Ön Bilgilendirme Fırsatından Yararlanmak İçin Formu Doldurabilirsiniz İletişim Formuna Bilgilerinizi Bırakın, En Kısa Sürede Size Dönüş Yapalım