Arge Teşvikleri

Ücretsiz Ön Bilgilendirme •

Arge Teşvikleri Hakkında

Arge Teşviklerinden Faydalanın

Gelişen ve değişen dünyada yerel şirketlerin uluslararası rekabet ortamında güçlü olmasının ne denli önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimizle aramızda oluşturduğumuz güven ve etik değerlerimiz sayesinde şahsa/firmaya özel planlama ve raporlama süreçlerini karmaşık olmaktan çıkarıp keyifli bir serüvene dönüştürmek önceliğimizdir. Her yeni müşterimize yeni bir yol arkadaşı olarak bakıyor ve hedefi kendi hedefimizmiş gibi heyecanla çalışmayı bekliyoruz. Bu zamana kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şahıs ve firmaların arge merkezi kurma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Bu çalışmaların sonucunda oluşan katma değeri ve ülkemiz ekonomisine faydasını görmekten gurur duyuyoruz.

arge projelerinizi birlikte yapalım

Arge Merkezinizi Birlikte Kuralım

Arge merkezi kurmak amacıyla teşvik almak zaman zaman meşakkatli olabiliyor. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikiminin yanında, değişen kuralları anlık takip etmemiz, koşullara hızla uyum sağlamamız sayesinde bu zorlu yolculuğu sizin için kolaylaştırıyoruz. Hedefinize yürürken karşınıza çıkabilecek her türlü engeli yaptığımız risk analizleriyle öngörüp problemlere hazır olmanızı sağlıyor ve zaman kaybetmenize engel oluyoruz. Sizin de fikirlerinizi katma değere dönüştürürken yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Fikirlerinize Birlikte Kaynak Sağlayalım

Fikirlerinizi hayata geçirmek için özkaynaklarınız yetersiz kaldığında TÜBİTAK, KOSGEB, AB Fonları ve Bakanlıkların destek ve hibe mekanizmalarından faydalanarak zaman kaybetmeden işe koyulabilirsiniz. Fikirlerinizi ve hedeflerinizi can kulağıyla dinleyecek, size inanacak ve kendinizi teşvik veren kurumlara ifade etmenize yardımcı olmaya hevesli ekibimiz aracılığıyla projenize başlayabilirsiniz.

Birlikte fikrinizi olgunlaştırıp kuruma sunuma hazır hale getirelim ve arge merkezinizi kurmak için ilk adımı atalım.

Müşterilerimizin Yorumları

Ertan ArasErtan Aras

Proje fikrimi paylaştığım andan arge teşviğini başarıyla alana kadarki tüm süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Sayenizde evrak işlerine ayıracağım zamanı projemi detaylandırmaya ve sunmaya harcadım.

  • Hoş Geldiniz

    Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

    Adres: Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

    Telefon: (0212) 706 18 51

    E-Posta: bilgi@argetesvikleri.com

Hakkımızda

Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

Argetesvikleri.com, bilgilerinizi istatistiksel amaçlarla tutmaktadır. Uzmanlarımız teklif talebini cevaplamak için iletişim bilgilerinizi kullanacaktır.

Bize Ulaşın

Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

(0212) 706 18 51

bilgi@argetesvikleri.com