Hakkımızda

Arge Teşviklerinden Faydalanın

Gelişen ve değişen dünyada yerel şirketlerin uluslararası rekabet ortamında güçlü olmasının ne denli önemli olduğunun farkındayız. Müşterilerimizle aramızda oluşturduğumuz güven ve etik değerlerimiz sayesinde şahsa/firmaya özel planlama ve raporlama süreçlerini karmaşık olmaktan çıkarıp keyifli bir serüvene dönüştürmek önceliğimizdir. Her yeni müşterimize yeni bir yol arkadaşı olarak bakıyor ve hedefi kendi hedefimiz gibi heyecanla çalışmayı bekliyoruz. Bu zamana kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren şahıs ve firmaların arge merkezi kurma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Bu çalışmaların sonucunda oluşan katma değeri ve ülkemiz ekonomisine faydasını görmekten gurur duyuyoruz.

Arge Teşvikleri İstanbul Size Ön Bilgilendirme Hizmetini Ücretsiz Olarak Sunuyor

Arge Merkezinizi Birlikte Kuralım

Arge merkezi kurmak amacıyla teşvik almak zaman zaman meşakkatli olabiliyor. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikiminin yanında, değişen kuralları anlık takip etmemiz, koşullara hızla uyum sağlamamız sayesinde bu zorlu yolculuğu sizin için kolaylaştırıyoruz. Hedefinize yürürken karşınıza çıkabilecek her türlü engeli yaptığımız risk analizleriyle öngörüp problemlere hazır olmanızı sağlıyor ve zaman kaybetmenize engel oluyoruz. Sizin de fikirlerinizi katma değere dönüştürürken yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

arge teşvikleri ile hedeflere ulaşın

ARGE Teşvikleri Alan Müşterilerimizin Yorumları Müşterilerimizin Görüşleri Firmamız İçin En Önemli Referans Kaynağı

Proje fikrimi paylaştığım andan arge teşviğini başarıyla alana kadarki tüm süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Sayenizde evrak işlerine ayıracağım zamanı projemi detaylandırmaya ve sunmaya harcadım.

Ertan Aras ARGE Raporu

Siz de randevunuzu oluşturun firmamızdan alacağınız ön bilgilendirme için ücret ödemeyin.

Fikirlerinize Birlikte Kaynak Sağlayalım

Fikirlerinizi hayata geçirmek için özkaynaklarınız yetersiz kaldığında TÜBİTAK, KOSGEB, AB Fonları ve Bakanlıkların destek ve hibe mekanizmalarından faydalanarak zaman kaybetmeden işe koyulabilirsiniz. Fikirlerinizi ve hedeflerinizi can kulağıyla dinleyecek, size inanacak ve kendinizi teşvik veren kurumlara ifade etmenize yardımcı olmaya hevesli ekibimiz aracılığıyla projenize başlayabilirsiniz.

Birlikte fikrinizi olgunlaştırıp kuruma sunuma hazır hale getirelim ve arge merkezinizi kurmak için ilk adımı atalım.

Teşvik Veren Kurumlar KOSGEB, TÜBİTAK, Avrupa Birliği ve diğer Ar-Ge teşvik başvurularında profesyonel destek sağlıyoruz.

Arge Teşvikleri İstanbul Olarak Deneyimli ve Uzman Ekibimizle Teşvik Alımınızı Kolaylaştıralım. Size özel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.