ARGE Maliyesi

Arge Maliyesi Kapsamında Tutulacak Raporlar ve Yapılması Gerekenleri Öğrenin.

Şirketlerin ve girişimcilerin, yük­sek yenilikçi teknoloji projelerinin desteklenmesi için çok sayıda destek ve teşvikler bulunmaktadır. Arge desteği alacakların, ilgili teşviklerden 5746 sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi kanunu kapsamında doğru ve mevzuata uygun bir biçimde yararlanabilmesi için titizlikle yürütülmesi gereken bazı işlemler vardır. Arge maliyesi bu destek sürecinde önemli bir yer almakta olup faaliyetlerin doğru bir biçimde projelendirilmesi raporlanması, izlenmesi ve denetimi açısından oldukça önemlidir. Profesyonel ekibimiz ile arge teşvikleri öncesinde ve sonrasında mevzuata uygun bir arge maliyesi için bilmeniz ve yapmanız gerekenler konusunda sizlere destek veriyoruz.

Ücretsiz Ön Bilgilendirme İle Arge Teşvikleri Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edin

Arge Maliyesi Danışmanlığı

Arge teşviklerinden faydalanmak için alınan profosyonel destek süreçleri hem kısaltır hem de sorunsuz bir şekilde tammalanmasını sağlar. Şirketimiz, arge maliyesi ile ilgili yürürlükteki mevzuat ve yetkili idari birimlerin belirlediği kurallara uygun olarak çalışmalarını yürütmektedir. Dönem dönem değişen ve güncellenen arge ve inovasyon teşviklerden, hatasız ve hızlı bir biçimde faydalanabilmeniz için teknik olarak uzman yöntemler izleyerek tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Şirketiniz için en uygun ve avantajlı durumları belirleyerek teşviklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz. Aldığınız teşvike göre özel olarak oluşturacağımız arge maliyesi yol haritası ile de hedeflerinize emin adımlarla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

arge teşvikleri ile hedeflere ulaşın

Arge Maliyesi Bilinmesi Gerekenler

Arge çalışmalarını teşvik eden ve destekleyen fon ve programların her biri farklı bir arge maliyesi gerektirir. Bu kapsamda aşağıdakilere dikkat edilmesi gerekir.

  • Personel ve işletme giderlerinin faturalandırılması ve dökümü
  • Alınan teşvikin kanunda ve düzenlemelerde belirtildiği şekilde kullanılması
  • Vergi muafiyeti için gerekli dokümanların hazırlanması

ARGE Teşvikleri Alan Müşterilerimizin Yorumları Müşterilerimizin Görüşleri Firmamız İçin En Önemli Referans Kaynağı

Proje fikrimi paylaştığım andan arge teşviğini başarıyla alana kadarki tüm süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Sayenizde evrak işlerine ayıracağım zamanı projemi detaylandırmaya ve sunmaya harcadım.

Ertan Aras ARGE Raporu

Arge Maliyesi Desteği Arge Maliyesi konusunda kısa sürede sonuç almak için alanında profesyonel olan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Teşvik Veren Kurumlar KOSGEB, TÜBİTAK, Avrupa Birliği ve diğer Ar-Ge teşvik başvurularında profesyonel destek sağlıyoruz.

ARGE Maliyesi Kampanyalarımızdan Yararlanın İletişim Formunu Doldurun Ücretsiz Ön Bilgilendirme İmkanını Değerlendirin