ARGE Raporu

Arge Teşvikleri İstanbul İle Projeleriniz İçin Doğru Raporlama

Şirket, üniversite, kurum ya da kuruluşların projelerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu finansal kaynak devlet tarafından arge teşvikleri ile sağlanır. Ülkemizde arge çalışmalarına destek veren kuruluşlar arasında TÜBİTAK, AB Fonları, Teydeb, Kosgeb ve San-Tez gibi kuruluşlar yer alır. Talebiniz doğrultusunda kurumunuza yönelik özel olarak hazırladığımız eylem planları ile arge teşvikleri konusunda hızlı bir sonuç almanızı sağlıyoruz. Alanında uzman personelimiz ve sektördeki tecrübelerimiz ile doğru yönlendirmeler neticesinde etkin bir hizmet almanız için hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Ücretsiz Ön Bilgilendirme İle Arge Teşvikleri Öncesi ve Sonrasında Dikkat Edin

Arge Teşvik Raporlamaları

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre bağlı olarak alacağınız arge teşvikleri ve destekleri de farklılık gösterebilir. Oluşturduğunuz projenin ölçüsü ve alanına göre uygun bir yol haritası çizen ekibimiz iş planlarınızı hazırlanması, ssk primi teşviki ve gelir vergisi stopajı teşviki gibi konularda da raporlama hizmeti vermektedir. Söz konusu hibe ve desteklerden faydalanabilmeniz için raporunuzun hazırlanması, gerekli noktalara başvurulması, hakem ziyaretlerinin koordinasyonu gibi tüm proje boyunca gerekli olabilen danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Projenizi geliştirmek ve kaliteli bir hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

arge teşvik projelerinizi dinliyoruz

Güncel Arge Teşvik Kriterleri

Zaman içinde kapsamı ve kriteri değişebilen arge teşvikleri konusunda, alanında uzman firmamız tüm Arge raporlamalarını titizlikle yapıp sizin için süreci takip etmektedir.

  • Arge faliyetleri için kurumunuzun uygunluk analizi
  • Gelir vergisi stopajı teşviki ve sigorta primi desteği
  • Arge raporlamasının yapılması, geliştirilmesi ve işlemlerin sürdürülmesi

ARGE Teşvikleri Alan Müşterilerimizin Yorumları Müşterilerimizin Görüşleri Firmamız İçin En Önemli Referans Kaynağı

Proje fikrimi paylaştığım andan arge teşviğini başarıyla alana kadarki tüm süreçte bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Sayenizde evrak işlerine ayıracağım zamanı projemi detaylandırmaya ve sunmaya harcadım.

Ertan Aras ARGE Raporu

Arge Teşviklerinden Nasıl Yararlanırsınız? Türkiye’de araştırma ve geliştirme faaliyeti gösteren en az 15-30 kişilik tam zamanlı personeli olan firmalar Arge teşviklerine başvurabilir.

Teşvik Veren Kurumlar KOSGEB, TÜBİTAK, Avrupa Birliği ve diğer Ar-Ge teşvik başvurularında profesyonel destek sağlıyoruz.

ARGE Raporu Kampanyalarımızdan Yararlanın İletişim Formunu Doldurun Ücretsiz Ön Bilgilendirme İmkanını Değerlendirin