Arge Teşvikleri

Ücretsiz Ön Bilgilendirme •

ARGE Raporu

Şirket, üniversite, kurum ya da kuruluşların projelerini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu finansal kaynak devlet tarafından arge teşvikleri ile sağlanır. Ülkemizde arge çalışmalarına destek veren kuruluşlar arasında TÜBİTAK, AB Fonları, Teydeb, Kosgeb ve San-Tez gibi kuruluşlar yer alır. Talebiniz doğrultusunda kurumunuza yönelik özel olarak hazırladığımız eylem planları ile arge teşvikleri konusunda hızlı bir sonuç almanızı sağlıyoruz. Alanında uzman personelimiz ve sektördeki tecrübelerimiz ile doğru yönlendirmeler neticesinde etkin bir hizmet almanız için hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Arge Teşvik Raporlamaları

Faaliyet gösterdiğiniz sektöre bağlı olarak alacağınız arge teşvikleri ve destekleri de farklılık gösterebilir. Oluşturduğunuz projenin ölçüsü ve alanına göre uygun bir yol haritası çizen ekibimiz iş planlarınızı hazırlanması, ssk primi teşviki ve gelir vergisi stopajı teşviki gibi konularda da raporlama hizmeti vermektedir. Söz konusu hibe ve desteklerden faydalanabilmeniz için raporunuzun hazırlanması, gerekli noktalara başvurulması, hakem ziyaretlerinin koordinasyonu gibi tüm proje boyunca gerekli olabilen danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmektedir. Projenizi geliştirmek ve kaliteli bir hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

arge teşvikleri arge raporlaması

Güncel Arge Teşvik Kriterleri

Zaman içinde kapsamı ve kriteri değişebilen arge teşvikleri konusunda, alanında uzman firmamız tüm Aage raporlamalarını titizlikle yapıp sizin için süreci takip etmektedir.

 • Arge faliyetleri için kurumunuzun uygunluk analizi
 • Gelir vergisi stopajı teşviki ve sigorta primi desteği
 • Arge raporlamasının yapılması, geliştirilmesi ve işlemlerin sürdürülmesi

Arge Teşviklerinden Nasıl Yararlanırsınız?

Türkiye’de araştırma ve geliştirme faaliyeti gösteren en az 15-30 kişilik tam zamanlı personeli olan firmalar Arge teşviklerine başvurabilir.

 • Hoş Geldiniz

  Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

  Adres: Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

  Telefon: (0212) 706 18 51

  E-Posta: bilgi@argetesvikleri.com

Hakkımızda

Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

Argetesvikleri.com, bilgilerinizi istatistiksel amaçlarla tutmaktadır. Uzmanlarımız teklif talebini cevaplamak için iletişim bilgilerinizi kullanacaktır.

Bize Ulaşın

Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

(0212) 706 18 51

bilgi@argetesvikleri.com