Arge Teşvikleri

Ücretsiz Ön Bilgilendirme •

ARGE Maliyesi

Şirketlerin ve girişimcilerin, yük­sek yenilikçi teknoloji projelerinin desteklenmesi için çok sayıda destek ve teşvikler bulunmaktadır. Arge desteği alacakların, ilgili teşviklerden 5746 sayılı Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi kanunu kapsamında doğru ve mevzuata uygun bir biçimde yararlanabilmesi için titizlikle yürütülmesi gereken bazı işlemler vardır. Arge maliyesi bu destek sürecinde önemli bir yer almakta olup faaliyetlerin doğru bir biçimde projelendirilmesi raporlanması, izlenmesi ve denetimi açısından oldukça önemlidir. Profesyonel ekibimiz ile arge teşvikleri öncesinde ve sonrasında mevzuata uygun bir arge maliyesi için bilmeniz ve yapmanız gerekenler konusunda sizlere destek veriyoruz.

Arge Maliyesi Danışmanlığı

Arge teşviklerinden faydalanmak için alınan profosyonel destek süreçleri hem kısaltır hem de sorunsuz bir şekilde tammalanmasını sağlar. Şirketimiz, arge maliyesi ile ilgili yürürlükteki mevzuat ve yetkili idari birimlerin belirlediği kurallara uygun olarak çalışmalarını yürütmektedir. Dönem dönem değişen ve güncellenen arge ve inovasyon teşviklerden, hatasız ve hızlı bir biçimde faydalanabilmeniz için teknik olarak uzman yöntemler izleyerek tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Şirketiniz için en uygun ve avantajlı durumları belirleyerek teşviklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlıyoruz. Aldığınız teşvike göre özel olarak oluşturacağımız arge maliyesi yol haritası ile de hedeflerinize emin adımlarla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

arge teşvikleri arge maliyesi

Arge Maliyesi Bilinmesi Gerekenler

Arge çalışmalarını teşvik eden ve destekleyen fon ve programların her biri farklı bir arge maliyesi gerektirir. Bu kapsamda aşağıdakilere dikkat edilmesi gerekir.

 • Personel ve işletme giderlerinin faturalandırılması ve dökümü
 • Alınan teşvikin kanunda ve düzenlemelerde belirtildiği şekilde kullanılması
 • Vergi muafiyeti için gerekli dokümanların hazırlanması

Arge Maliyesi Desteği

Arge Maliyesi konusunda kısa sürede sonuç almak için alanında profesyonel olan ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

 • Hoş Geldiniz

  Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

  Adres: Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

  Telefon: (0212) 706 18 51

  E-Posta: bilgi@argetesvikleri.com

Hakkımızda

Projelerinize arge teşvikleri almak için profesyonel destek ile yanınızdayız.

Argetesvikleri.com, bilgilerinizi istatistiksel amaçlarla tutmaktadır. Uzmanlarımız teklif talebini cevaplamak için iletişim bilgilerinizi kullanacaktır.

Bize Ulaşın

Zincirlikuyu, Beşiktaş İstanbul

(0212) 706 18 51

bilgi@argetesvikleri.com